Доставка

Інтернет магазин "АБАЖУР" здійснює безпечну доставку замовлень, співпрацюючи лише з надійними перевізниками. Усі вантажі перед відправкою перевіряють і страхують на повну вартість.

При замовленні від 7000 грн. вартість доставки по Україні - безкоштовна.

Доставка здійснюється з понеділка по суботу з 10.00 до 19.00, неділя з 10.00 до 15.00, компанію перевізника обирає покупець. Доставка може бути як адресна, так і на відділення компанії перевізника.

Погоджені замовлення на товар з наявності доставляються протягом 1 - 3 робочих днів. При відсутності товару на скаладі, орієнтовний термін доставки - від 3 до 4 тижнів. Дату і час називає менеджер при оформленні замовлення.

При замовленні товару з фабрики, покупець попередньо сплачує 70% вартості товару у вигляді завдатку, отримуючи договір поставки від інтернет магазину "Абажур".   

При отриманні замовлення обов'язково перевірте цілісність упаковки і вмісту. При виявленні дефектів зробіть кілька фотографій дефекту та зв'яжіться з нашими менеджерами. При самовивозі із відділення Нової Пошти, при отриманні замовлення необхідно авансом сплатити за нього, після чого можна оглянути.

Якщо світильник не підходить або з дефектом, ви повертаєте його працівнику служби доставки, і він віддає вам внесені кошти. Кур'єрська служба самостійно оформлює повернення товару відправнику. При відмові від товару, обовя'зково повідомите нашому менеджеру про відмову. Вартість доставки при відмові оплачує покупецьВідмова можлива для товару який є в наявності на центральному складі.

При додаткових знижках оплата доставки обговорюється індивідуально.